Learning Sign Language

MŪSU VĒRTĪBAS

Mūsu misija ir veidot iekļaujošu vidi ar virzību uz izaugsmi un katra individuālā potenciāla atklāšanu

plant_edited.png

LAIPNĪBA

Mēs ticam, ka pasauli labāku radam mēs paši. Mēs varam dot tikai to, kas mums pašiem ir. EMPĀTIJA ir mūsu vērtību saraksta augšgalā.

art.png

RADOŠUMS

Nākotnē galvenā, nepieciešamā lieta būs RADOŠĀ DOMĀŠANA. Zināšanas mainīsies, bet spēja atrast nepieciešamo risinājumu būs neaizstājama. Darbojamies radoši!

excellence.png

IZCILĪBA

Kurš ir noteicis, kur ir katra virsotnes? Mēs skolā ticam, ka tā ir katra paša izvēle - neviens MĒRĶIS nevar būt pārāk neiespējams, lai necenstos sākt ceļu...

discussion.png

SOCIĀLĀS IEMAŅAS

Iekļaujoša vide nav pašsaprotama, ja to nepiedzīvojam un neveidojam. Būt pieņemošam ir augstākā līmeņa sociālā domāšana. Arī skolā jāattīsta EMOCIONĀLĀ INTELIĢENCE.

personal-growth.png

INDIVIDUALITĀTE

Būt UNIKĀLAM nevar būt nepareizi, jo Dievs katru ir radījis pareizu. Lai kādas nepilnības vai citādības ļautu mācīties un sasniegt augstāko iespējamo, vajag iepazīt, pieņemt un gudri atbalstīt.

earth.png

PASAULES DOMĀŠANA

Lai cik mūsu mājas - Latvija - nav mīļas, ir vērts domāt plašāk. Domāt divās, trīs vai pat četrās un piecās valodās ir iespējams, ja nebaidāmies. Mēs kļūstam DAUDZVALODĪGĀKI

Elizabetes portrets.jpg

ATSTĀJOT PĒDAS

Lai ko mēs veidojam, atstājam tajā tieši savas pēdas. Šī skola arī satur manas vērtības. Beidzot ir izdevies to "izaudzināt" līdz tādam pusaudzim, kurš gatavs pretī ņemt lielākus izaicinājumus ar lielāku apziņu par savu nākotni.

Jau no skolas sola man patika angļu valoda, kad klausījos mūziku tikai angļu valodā, tādēļ arī savos bērnos angļu valodu esmu likusi "šūpulī".

Beidzot esam gatavi arī skolā ievest bilingvālu (pat trilingvālu) apmācību, kas sniegs mūsu bērniem plašākas iespējas nākotnē. Un tas šobrīd mums kopā būs lielākais izaicinājums...

Pēdējos pāris gados esmu pārliecinājusies atkal un atkal, ka vissvarīgākā inteliģence katram atsevišķi ir tieši emocionālā inteliģence. Ar tās palīdzību pat intuitīvi spējam "zināt" piemērotāko rīcību, risinājumu. Šo esmu sev izvirzījusi par nākamo mērķi jaunās paaudzes personību līdzi veidošanā.

Mani sajūsmina jaunās paaudzes izgudrotāji, jo viņos ir tāāāda bezbailība... Redzu to arī mūsu skolas bērnos - nez ko viņi gribēs izgudrot?

Es joprojām ticu labajam un, ka tikai ar pieņemšanu mēs katrs varam būt tuvāk iekšējam mieram, jo nav tādas ideālās pasaules, kurā mums katram jābūt ideālam - mēs katrs varam būt tieši tāds, kādam mums jābūt šajā daudzšķautnainajā pasaulē.

Skolas Dibinātāja - Elizabete Vectirāne